استاد معلم ریکی امین نیری

استاد معلم ریکی امین نیری

معلم ریکی امین نیری

سلام عزیزانم

من امین نیّری معلم ریکی، عکاس حیات وحش و مهندس نرم افزار هستم.

از نوجوانی این سوال همیشه از گوش من آویزان بود که جوابش را پیدا کند: آیا هدف خلقت انسان ابتدا رفتن مدرسه، دانشگاه، کار، ازدواج، بچه داری و سپس گذراندن دوران کهنسالی کنار نوه هاست؟ فقط همین؟ همه مثل هم؟ همیشه علاقه به علوم شرقی در من موج میزد و از دیدن هنرهایشان چه معنوی چه رزمی به وجد میآمدم زیرا اینجا بود که به روشنی میدیدم که ظاهرا جهان با آنچه به ما در مدرسه یاد داده اند بسیار متفاوت است. علوم زیادی فرا گرفتم اما هیچ کدام پازل بهم ریخته ذهنم را مرتب نکرد. بالاخره زمانی که مقدر شده بود وارد دنیای ریکی شدم و لحظه دیدن فرا رسید…
خدا را شاکرم که از بهترین استادها نصیب من شد.

آشنایی ام با ریکی، آغاز بسیاری از تحولهای زندگی ام بوده و همچنان هست. و هرچه جلوتر میروم بیشتر متوجه میشوم اسرار عالم چقدر ساده اما عمیق و زیبا و در عین حال پرمحتوا هستند.

مرحله اول تا استادی ریکی اسویی را سال ۹۸ با استاد عزیز مازیار تهرانی گذراندم اما این شروع برنامه ای بود که خداوند و فرشتگان برای من داشتند. اساتید و کتابها و دوستان و شهوداتی که مقدر شده بود من فرابگیرم تا به هدفی که داشتم (و یا هدفی که برایم داشتند) یکی یکی بطور معجزه آسا از راه میرسیدند و نقش خود را ایفا میکردند و این راه تا کنون نیز ادامه دارد. و من دیگر هیچ شباهتی به آن شخص پیش از سال ۹۸ ندارم. هر دانش جدیدی که کسب میکنم با خود میگویم آیا هنوز هم چیز خاصی مانده؟ با این همه خرد جدید و مهم و بزرگ چطور ممکن است بازهم باشد؟ اما این راه ادامه دارد و حیرت من از این علوم روز به روز بیشتر میشود. من نیز مشتاقانه در این راهی که پیوسته به آنسو میرود اجازه میدهم تقدیر و سرنوشت مرا با خود بکشاند آنطور که دلش میخواهد.

در اول پاییز ۹۹ مدرسه ریکی شعلهٔ شب را تاسیس کردم. این اسم را خود راهنمای معنوی ام انتخاب کرد و در پیشرفت آن نیز بسیار بسیار عجیب بمن کمک کرد. من علمی که در کامپیوتر داشتم را با علم روانشناسی که همیشه مطالعه میکردم (و ذاتا روانشناس نیز بودم) و با علومی‌ که فراگرفته بودم مخلوط کردم و اکنون به جرات میگویم مدرسه ریکی شعله شب از نظر زیبایی بصری، انسجام محتوا، و کامل بودن مطالب در کشور بینظیر هست.
پس اکنون این افتخار را دارم تا تجربه ای متفاوت از عشق، آگاهی و یگانگی را در جایگاه معلم ریکی تقدیم حضور شما دوستان عزیزم نمایم.

برای تک تک شما عزیزانم آرزوی توانمندی، توانگری، سربلندی، سرافرازی و سلامتی دارم. امیدوارم که پیوسته و همواره در پناه چتر هدایت، حفاظت، حمایت و یاری ایزد مهربان باشید.

کانال مدرسه ریکی شعله شب https://t.me/sholeshab

اینستاگرام مدرسه ریکی شعله شب http://Www.instagram.com/shole_shab

برای آموزش ریکی تماس فرمایید
۰۹۱۷۸۷۲۰۷۷۲

 

استاد معلم ریکی امین نیری

برای آشنایی با دیگر عزیزان مان در مدرسه ریکی – آرامش در طوفان هر جای این نوشته کلیک کنید به صفحه مربوطه هدایت می شوید.

مازیار تهرانی

مازیار تهرانی متولد 1344 بروجرد صاحب ده ها مقاله در مطبوعات سراسری و 22 کتاب منتشر شده چندین جایزه ملی و بین المللی، فارغ التحصیل دانشگاه نیوبرونزویک کانادا در رشته IT، فارغ التحصیل MBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، جانباز جنگ، مربی یوگا، معلم ریکی و کارونا ریکی، موسس و مربی کارگاه های آرامش در طوفان داینامیک مدیتیشن

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *