استاد معلم ریکی فرزانه نداف

استاد معلم ریکی فرزانه نداف

فرزانه نداف

فرزانه نداف معلم ریکی هستم. قبل از آشنایی با ریکی توفیقی شد تا پله­ پله در مسیر نور و آگاهی قرار گیرم. چنانکه دوره ­های  eft، فنگشویی، پاکسازی کوانتومی، سیلوا و طب آیورودا را در محضر اساتید بنام، خانم ها دکتر فاطمه ریحانی و هما راد گذراندم.

برای اولین بار سه سطح ریکی و همچنین کارونا ریکی را در محضر استاد عزیزم خانم دکتر فاطمه ریحانی همسویی گرفتم. همچنین بار دیگر همسویی­ های ریکی را از استاد حمید مهدیزاده دریافت کردم. و همین آشنایی گستره­ ی دید مرا نسبت به ریکی وسیع کرده و برای اولین بار با شعله­ ی بنفش نقره­ ای آشنا شدم و از آن استاد عزیز، ابتدا همسویی شعله­ ی بنفش نقره­ ای و بعد همسویی انرژتیک کلرینگ ریکی را دریافت کردم.

آشنایی من با استاد مهدیزاده پلی شد تا با معلم ایشان آقای دکتر میرعلیزاده­ی عزیز هم آشنا شده و همسوییهای DNA FLUSH EMPOWERMENT ، good shepherd protection shield activation یا سپر حفاظ چوپان، spell clearing empowerment یا توانبخشی پاکسازی طلسم، deep healing reiki  یا ریکی شفای عمیق، واترفال هیلینگ ریکی، مانی پروتکشن ریکی و چاکرا فلش را از ایشان دریافت کنم.

در تداوم این توفیقات، ریکی را از سطح یک تا معلمی از استاد عزیزم آقای مازیار تهرانی نیز دریافت کرده و در حال حاضر یکی از معلمین مدرسه­ ی ریکی آرامش در طوفان هستم.

بعد از معلمی ریکی، هولی­ فایر ریکی را از سطح یک تا معلمی با دوست عزیزم خانم فاطمه سیدحسنی گذراندم.

 از آنجا که مسیر ریکی، مسیری تنیده با شاگردی­ کردن است و هرچه شاگردتر، معلم ­تر؛ دوره­ ی قانون جذب و خودشناسی، چاکراشناسی را با خانم فیروزه امیرمولایی (کارشناس ارشد مهارتهای زندگی)؛ دوره­ ی آشنایی با کودک درون با آقای ضمیری و خانم میرباقری و آشنایی با تکنیک میراکل هیلینگ را با آقای نوید جواندل گذراندم.

شهر یزد۰۹۱۳۱۵۴۷۷۴۹

آیدی تلگرام farzanenadaf@

لینک صفحه اینستاگرام  https://instagram.com/reiki.teach

استاد معلم ریکی فرزانه نداب

برای آشنایی با دیگر عزیزان مان در مدرسه ریکی – آرامش در طوفان هر جای این نوشته کلیک کنید به صفحه مربوطه هدایت می شوید.

مازیار تهرانی

مازیار تهرانی متولد 1344 بروجرد صاحب ده ها مقاله در مطبوعات سراسری و 22 کتاب منتشر شده چندین جایزه ملی و بین المللی، فارغ التحصیل دانشگاه نیوبرونزویک کانادا در رشته IT، فارغ التحصیل MBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، جانباز جنگ، مربی یوگا، معلم ریکی و کارونا ریکی، موسس و مربی کارگاه های آرامش در طوفان داینامیک مدیتیشن

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *