آموزش و همسویی ریکی مرحله دوم آنلاین مجازی

آموزش و همسویی ریکی مرحله دوم یا ریکی از راه دور

چاکرای جنسی هارا چاکرادر طی همسویی ریکی مرحله دوم ، بیشترین تعادل و هماهنگی در چاکرای جنسی یا هارا چاکرا اتفاق می افتد. این چاکرا در منطقه ای حدود ناف و پایین ناف است. رنگ چاکرای دوم یا هارا چاکرا نارنجی است عنصر این چاکرا آب است.

کسانی که ریکی مرحله اول و مراقبه های آن را پشت سر گذاشته اند به این مرحله وارد می شوند.

سمبل های ریکی مرحله دوم

در ریکی مرحله دوم با سمبل قدرت، سمبل ذهنی احساسی و سمبل راه دور آشنا خواهید شد.

سمبل های ریکی مرحله دوماز زمان خانم تاکاتا این سنت گذاشته شده است که سمبل های ریکی را برای کسانی که همسویی ریکی را نگرفته اند افشا نکنید اما سال هاست که سمبل های ریکی در اینترنت و در بسیاری کتاب ها منتشر شده است. اینکه همه در حال انجام کاری هستند نمی تواند دلیل درست بودن آن عمل باشد و انتشار این سمبل ها نیز نمی تواند دلیلی باشد تا ما هم چنین کنیم اما از نظر نویسنده این متن و تحقیقاتی که انجام داده است  افشای سمبل های ریکی به صورت عمومی اشکالی ندارد که شرح آن در کلاس استادی برای شرکت کنندگان داده خواهد شد.

سمبل های ریکی در گروه های مختلف ریکی تفاوت های قابل توجهی با هم دارند از آنجا که سمبل ها در جایی نوشته و ثبت نمی شد همین که به مرور زمان توسط شاگردها و معلم ها دست به دست گردیده است تغییراتی کرده که از نظر نویسنده این متن در کارکرد سمبل ها تغییری ایجاد نمی کند.

سمبل ریکی سمبل قدرت Cho Ku Rei

از سمبل قدرت یا چوکوری ،   برای تمرکز انرژی، پاکسازی و تقویت ارتباط ها و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

  سمبل ریکی جوکوری سمبل قدرت

 

سمبل ریکی سمبل ذهنی احساسی Say Hay Kee 

از سمبل ذهنی احساسی یا سی هی کی ، برای رفع مشکلات روانی مثل اعتیاد به مواد مخدر و پرخوری و افزایش تمرکز برای مطالعه و به خاطر سپاری و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

سمبل ریکی سی هی کی سمبل ذهنی احساسی

سمبل ریکی سمبل راه دور  Hen Shu Ze Shau Nen

از سمبل راه دور یا هن شاز شو نن ، برای ارسال انرژی به زمان های گذشته و آینده و برای ارسال انرژی به مکان های دور و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

سمبل ریکی هن شوز شونن

انرژی از راه دور چگونه انتقال می یابد!

 آیا انرژی ریکی به سرعت نور منتقل می گردد؟  آیا سلول به سلول منتقل می گردد؟ آیا سیستم تلقینی است که چیزی منتقل نمی گردد و صرفا رابطه ذهنی بین فرستنده و گیرنده است؟ در این مرحله از آموزش ریکی، انواع ذهنیت های رایج مطرح و نقد می گردند و این نظریه محور آموزش مان قرار می گیرد که هر پدیده ای در آن واحد که اینجا حضور دارد در تمامی هستی حضور دارد آنجا که یک پدیده متجلی می گردد مرکز تمرکز انرژی های آن پدیده است و با تکیه بر این نظریه، نگاهی بسیار متفاوت در خصوص نحوه ارسال انرژی از راه دور مورد گفت و گو و آموزش قرار می گیرد. آموزشی که دریچه های ذهن های مان را به نور آگاهی و نگاهی متفاوت به جهان هستی و زندگی باز می نماید.

سه مرحله ای یا چهار مرحله ای بودن ریکی

ریکی اسویی پس از مرحله دوم به مرحله استادی وارد می شود اما ویلیام لی رند یک مرحله به آن اضافه کرده است و این مرحله جزو مراحل اصلی ریکی محسوب می گردد که شرح آن را در ریکی مرحله سوم جراحی با ریکی خواهید خواند. از این رو بسیاری که پایبند به سه مرحله ای بودن ریکی هستند این مرحله را ریکی پیشرفته نام گذاری نموده اند. در واقع ریکی اسویی سه مرحله  دارد ریکی مرحله اول و دوم و استادی. و ریکی مرحله سوم  مناسب کسانی است که علاقه مند به کار با شبکه کریستال ریکی و  کار درمانگری هستند.

ریکی استادی بدون گذراندن مرحله سوم ریکی

مازیار تهرانی در جایگاه معلم ریکی اکنون بر این تجربه و باور است که اگر کسی علاقه مند به گذراندن دوره استادی پس از ریکی مرحله دوم است این اجازه را خواهد داشت و به او آموزش و همسویی  ریکی استادی را می دهد.

محتوای آموزشی ریکی مرحله دوم ریکی از راه دور

در ریکی از راه دور با تکنیک های ارسال انرژی از راه دور آشنا خواهید شد اینکه چگونه می توان از انرژی ریکی برای شفای آنچه در گذشته اتفاق افتاده است و برای شفای آنچه در آینده قرار است اتفاق بیفتد استفاده می کنیم.

و در خصوص این نظریه که “هر پدیده در آن واحد در تمام عالم حضور دارد محل تجلی پدیده محل تمرکز انرژی های اوست.” شرح و آموزش بیشتری داده خواهد شد.

در این مرحله با سه سمبل ریکی: سمبل قدرت، سمبل آرامش روحی و  سمبل راه دور آشنا و روش کار با هر یک از آنها را فرا خواهید گرفت. 

انجام تمرین عملی دادن ریکی به دیگران از راه دور

و ۲۱ روز مراقبه با سمبل های ریکی به شما آموزش داده خواهد شد.

در این مدت برای ارسال ریکی از راه دور به صورت گروهی نیز همراه مان خواهید بود.

ریکی گروهی از راه دور
ریکی گروهی از راه دور

شرح تیتروار محتوای آموزش و همسویی ریکی Reiki مرحله دوم

 • شرح مجدد ۵ اصل ریکی استاد اسویی
 • شرح مجدد اهمیت نیت
 •  آموزش مبانی نظری ریکی از راه دور
 • سمبل ها چه هستند و چگونه کار می کنند
 • انجام همسویی ریکی مرحله دوم
 • ۲۱ روز مراقبه با سمبل ها با پشتیبانی معلم
 • ۲۱ تجربه موفق دادن ریکی Reiki به دیگران از راه دور با پشتیبانی معلم
 • جعبه ریکی چیست و نحوه کار با جعبه ریکی
 • یک جلسه مشاوره تلفنی پیدا کردن اهداف و آرزوها (اختیاری)
 • دادن ریکی Reiki به آرزوها و اهداف، و به مشکلاتی که ریشه در گذشته دارند
 • ارسال گروهی ریکی از راه دور

مبلغ شکرانه ریکی مرحله دوم

در خصوص مبلغ شکرانه دوره های ریکی و انواع دوره های ریکی لطفا روی لینک زیر بزنید

هزینه آموزش ریکی

 

لینک کانال مدرسه ریکی در تلگرام
https://t.me/reiki_arameshdartoofan

لینک مدرسه ریکی-آرامش در طوفان در اینستاگرام
https://www.instagram.com/reiki_arameshdartoofan

سه اصل مهم در خصوص ریکی

 این نکته بسیار مهم است که بدانیم

ریکی با نیت کار می کند

ریکی به تنهایی کافی نیست

و ریکی انرژی درمانی نیست ریکی  مسیرهای مسدود شده آگاهی و انرژی را باز می کند تا زندگی در چرخه طبیعی خود قرار بگیرد سپس این انتخاب شماست که با آن چرخه چگونه رفتار کنید.

برای آشنایی با ریکی مرحله سوم روی این لینک بزنید

برای آشنایی با ریکی مرحله اول روی این لینک بزنید

برای آشنایی با مبانی و مفاهیم ریکی روی این لینک بزنید

برای آشنایی با مازیار تهرانی معلم ریکی روی این لینک بزنید

مازیار تهرانی

مازیار تهرانی متولد 1344 بروجرد صاحب ده ها مقاله در مطبوعات سراسری و 22 کتاب منتشر شده چندین جایزه ملی و بین المللی، فارغ التحصیل دانشگاه نیوبرونزویک کانادا در رشته IT، فارغ التحصیل MBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، جانباز جنگ، مربی یوگا، معلم ریکی و کارونا ریکی، موسس و مربی کارگاه های آرامش در طوفان داینامیک مدیتیشن

4 دیدگاه در “آموزش و همسویی ریکی مرحله دوم آنلاین مجازی

 1. باسلام وخسته نباشید تشکرمیکنم ازشما برای ایجاد این سایت عالی و بسیارمفید که قطعا زحمت زیادی رو متحمل شدین برای راه اندازی وفعال بودنش مخصوصا که ازآموزش های استاد مازیار میتونیم استفاده کنیم من به نوبه ی خودم از شما واستادمازیار برای مطالب آموزشیشون قدردانی وتشکرمیکنم . سوال من اینست ک همین جاهم استاد پاسخگو هستند یاخیر ؟

  باتشکروسپاس فراوان رها ۱۰۰۹m

 2. سلام وقت شما بخیر آموزش های شما آنلاین هستند یا با پرداخت هزینه فقط از فایلها می شود استفاده کرد؟

  1. سلام و درود بر شما
   حضوری، آنلاین، آفلاین بستگی به شرایط و درخواست شما داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *