آموزش ریکی مرحله سوم  جراحی آنلاین مجازی

ریکی مرحله سوم جراحی با ریکی

همسویی ریکی مرحله سوم بیشترین تاثیر خود را بر روی چاکرای سوم نشان می دهد چاکرای خورشیدی که در منطقه زیر جناق سینه قرار دارد مرکز احساسات ناخالص است آنجا که بسیاری از هیجان ها و حس های دیگران به صورت ناخودآگاه به ما گره می خورند به این چاکرا قلاب می گردند. رنگ این چاکرا زرد و عنصر آن آتش است.

بین سه چاکرای پایینی یعنی چاکرای ریشه، چاکرای جنسی و چاکرای خورشیدی، این چاکرا یکی از گرفتارترین مسیرهای انتقال انرژی در بدن انسان است. دو چاکرای اول معمولا بر اساس آموزش های جاری جامعه سرکوب یا عصیانگر می گردند اما این چاکرا به صورت شبانه روزی با هر کنش و واکنش احساسی و فکری گرفتار خودش یا دیگری می شود. این بخش از انسان را در آموزش های آرامش در طوفان به بال هواپیما تشبیه کرده ایم مرکز طوفان های زندگی انسان.

 

سمبل استادی اسویی  ریکی دای کو میو  DAI KO MYO

در طی آموزش های این مرحله از ریکی، سمبل استادی ریکی یا دای کو میو Dai Ko Mio در اختیار شما قرار می گیرد. با شکل آن، نحوه ترسیم آن، معانی و کارکردهای آن آشنا خواهید شد. سمبل استادی ریکی به این معناست که ای موجود برتر کاینات بر من بتاب و دوست من باش! 

تاریخچه ریکی پیشرفته یا ریکی مرحله سوم

ویلیام لی رند در معرفی این مرحله از ریکی چنین اعلام می نماید که ریکی پیشرفته یا مرحله سوم جزو ریکی اسویی نبوده است ویلیام لی رند در سفری به هاوایی با کاهنی آشنا می گردد که با روشی خاص به جراحی روحی و روانی مردم می پرداخته ملاقات او با آن کاهی منجر به الهامی در لی رند می گردد که او را به تلفیق این روش جراحی و ریکی تشویق می نماید و نتیجه آن اصافه کردن این مرحله به بسته آموزشی ریکی است.

سه مرحله ای یا چهار مرحله ای بودن ریکی

از این رو بسیاری که پایبند به سه مرحله ای بودن ریکی هستند این مرحله را ریکی پیشرفته نام گذاری نموده اند. در واقع ریکی اسویی سه مرحله  دارد ریکی مرحله اول و دوم و استادی. این مرحله از ریکی مناسب کسانی است که علاقه مند به کار با شبکه کریستال ریکی و  کار درمانگری هستند.

ریکی استادی بدون گذراندن مرحله پیشرفته ریکی

مازیار تهرانی در جایگاه معلم ریکی اکنون بر این تجربه و باور است که اگر کسی علاقه مند به گذراندن دوره استادی پس از ریکی مرحله دوم است این اجازه را خواهد داشت و به او آموزش و همسویی  ریکی استادی را می دهد.

محتوای آموزشی ریکی مرحله سوم

 • شرح مجدد ۵ اصل ریکی استاد اسویی
 • شرح مجدد اهمیت نیت

  شبکه کریستال ریکی
  شبکه کریستال ریکی
 • تاریخچه ریکی مرحله سوم: شرح کاملی از اینکه چگونه ویلیام لی رند این مرحله را به ریکی اسویی اضافه کرد
 • انجام همسویی
 • آموزش جراحی تبتی با ریکی Reiki از راه دور و نزدیک
 • آموزش کار با شبکه کریستال ریکی Reiki: از میان عناصر اصلی تشکیل دهنده ماده، کریستال ها جزو برنامه پذیرترین مواد معدنی هستند که امروزه در تکنولوژی نیز از آنها استفاده های جدی می شود. با شارژ و برنامه ریزی شبکه کریستال ریکی این امکان فراهم می گردد که به صورت ۲۴ ساعته انرژی ریکی برای مقصد و منظور نیت شده ارسال گردد.
 • مراقبه پیشرفته ریکی Reiki: که مراقبه ای حرکتی است و کسانی که به داینامیک مدیتیشن علاقه مند هستند جای آن را در مراقبه های ریکی خالی می دیدند.

مبلغ شکرانه ریکی  مرحله سوم 

در خصوص مبلغ شکرانه دوره های ریکی و انواع دوره های ریکی لطفا روی لینک زیر بزنید

شامل آموزش
جراحی روحی روانی با ریکی از راه دور و نزدیک
آموزش کار با شبکه کریستال ریکی

هزینه آموزش ریکی

لینک کانال مدرسه ریکی در تلگرام
https://t.me/reiki_arameshdartoofan

لینک مدرسه ریکی-آرامش در طوفان در اینستاگرام
https://www.instagram.com/reiki_arameshdartoofan

 

سه اصل مهم در خصوص ریکی

 این نکته بسیار مهم است که بدانیم

ریکی با نیت کار می کند

ریکی به تنهایی کافی نیست

و ریکی انرژی درمانی نیست ریکی  مسیرهای مسدود شده آگاهی و انرژی را باز می کند تا زندگی در چرخه طبیعی خود قرار بگیرد سپس این انتخاب شماست که با آن چرخه چگونه رفتار کنید.

برای آشنایی با مرحله استادی ریکی روی این لینک بزنید

برای آشنایی با ریکی مرحله دوم روی این لینک بزنید

برای آشنایی با مبانی و مفاهیم ریکی روی این لینک بزنید

برای آشنایی با مازیار تهرانی معلم ریکی روی این لینک بزنید

مازیار تهرانی

مازیار تهرانی متولد 1344 بروجرد صاحب ده ها مقاله در مطبوعات سراسری و 22 کتاب منتشر شده چندین جایزه ملی و بین المللی، فارغ التحصیل دانشگاه نیوبرونزویک کانادا در رشته IT، فارغ التحصیل MBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، جانباز جنگ، مربی یوگا، معلم ریکی و کارونا ریکی، موسس و مربی کارگاه های آرامش در طوفان داینامیک مدیتیشن

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *